NASTĘPNY

POPRZEDNI

Tajwańska firma Aerozine Titanium wyposaży nasz team w komponenty najwyższej jakości, dołączając do grona naszych partnerów technicznych na sezon 2022.


Znaczenie nie bez przypadku

Niektóre elementy nazwy marki mają znaczenie związane z filozofią firmy, dlatego przyjrzyjmy się im z bliska. „Aerozine” dosłownie oznacza „paliwo rakietowe”, co oznacza, że marka poszybuje w przestworza i będzie jedną z najlepszych w swojej branży. Ponadto „Aero” oznacza „powietrze” co symbolizuje lekkość. Ostatnia fraza nazwy firmy czyli „Titanium”, jak wszyscy wiedzą, to tylko nazwa materialna, którą można jednak całkowicie zdefiniować jako produkt zawierający Dokładność, Naukę i Technikę Struktury Materiału.

 

Jakość produktów

Rowery Bialini Elitewheels RevoltTech będą wyposażone w szereg komponentów Aerozine tj. kierownice, mostki, sztyce, korby, ceramiczne suporty, ceramiczne kółeczka przerzutek oraz koszyki na bidon.

 

Nowe cele i aspiracje

- "Niewątpliwie miło nam poinformować o dołączeniu do naszego projektu kolejnej azjatyckiej firmy jaką jest Aerozine Titanium, która w swej ofercie posiada szereg produktów. Jestem przekonany, że powyższe komponenty zapewnią naszym zawodnikom wysoką wydajność w każdych warunkach wyścigowych, a także podczas wszystkich sesji treningowych. Dziękujemy bardzo za zaangażowanie w rozwój naszego projektu". - podsumowuje pomysłodawca zespołu Kamil Białończyk.

 

Tajwańskie przedsiębiorstwo Aerozine Titanium dostrzega potencjał drzemiący w naszym projekcie!

25 lutego 2022

Copyright © 2022 Bialini Team Global Cycling Project

Follow US :