NASTĘPNY

POPRZEDNI

- "Dzięki podjęciu współpracy z naszym oficjalnym partnerem technicznym - firmą RUDY PROJECT, jestem przekonany, że nasi zawodnicy będą wyposażeni w jedne z najbardziej zaawansowanych technologicznie kasków i okularów dostępnych na całym świecie. Świadczy o tym niewątpliwie zaufanie na przełomie kilkunastu ostatnich lat, wielu ekip WorldTourowych tj. Bahrain Victorious. Nasi kolarze będą ścigać się w kaskach szosowych modelu STRYM, a także do swej dyspozycji posiadać będą model THE WING, przeznaczony do jazdy na czas. Całość uzupełnią okulary CUTLINE. Efektem końcowym są produkty, które podniosą bezpieczeństwo, komfort, a przede wszystkim wydajność kolarzy w każdym terenie. Bardzo dziękujemy firmie Rudy Project za kredyt zaufania i dołączenie do naszego projektu". 
- relacjonuje manager zespołu Kamil Białończyk.


Jakość ma znaczenie

Kierując się dążeniem do doskonałości i czerpiąc wiedzę z wieloletniego doświadczenia, kolekcja Rudy Project podnosi wydajność sportowców na każdym poziomie. Od 1985 roku wszystkie produkty Rudy Project po mistrzowsku łączą najnowocześniejszą technologię i estetycznie wyrzeźbione wzornictwo, wraz z włoską stylistyką i dbałością o szczegóły, aby stworzyć jedne z najlepszych na świecie okularów, zaawansowanych technologicznie rozwiązań korekcyjnych, kasków i sprzętu sportowego.

 

Zaawansowana technologia

- "Dziękujemy zespołowi Bialini za wybranie nas jako partnera technicznego w segmencie kasków i okularów. Z naszej strony jesteśmy entuzjastycznie nastawieni do tej współpracy i jesteśmy pewni, że dostarczymy ekipie najlepszą dostępną technologię, aby pomóc w osiągnięciu jak najlepszych rezultatów". - podsumowuje dyrektor marketingu Rudy Project - Simone Barbazza.

 

Wieloletnia tradycja

Założona w Treviso we Włoszech w 1985 roku firma Rudy Project jest światowym liderem w dziedzinie okularów sportowychod ponad 30 lat, sprzedając produkty w ponad 60 krajach na całym świecie.

 

Rudy Project dołącza jako partner techniczny kasków i okularów.

15 stycznia 2022

Copyright © 2022 Bialini Team Global Cycling Project

Follow US :