NASTĘPNY

POPRZEDNI

Team Bialini Elitewheels RevoltTech będzie pierwszą w polskim peletonie drużyną U-23/Elite, która założy odzież marki Faster Wear z Alicante. Specjalnie zaprojektowane stroje stanowią mieszankę polskich oraz hiszpańskich inspiracji projektanckich.


Nowe perspektywy

- "Faster Wear to dla nas ktoś więcej niż tylko dostawca strojów, to nasz innowacyjny partner. Ta marka ma długą historię w tworzeniu nowych rozwiązań, jeśli chodzi o kolarskie stroje. Chcemy, aby nasi kolarze mieli jak najlepszą odzież i sprzęt, dlatego też jesteśmy bardzo zadowoleni, że Faster Wear będzie z nami współpracować przez najbliższe dwa sezony (2022-2023)". - powiedział Kamil Białończyk.

 

Przewaga dzięki szczegółom

Abel Medina, czyli człowiek, który odpowiada w marce Faster Wear za kolarskie stroje, przyznał, że cele i wymagania, jakie postawiła przed nimi drużyna z Polski w sprawie odzieży, były dla nich oczywiste.

- "Faster Wear i Team Bialini Elitewheels RevoltTech podzielają te same poglądy dotyczące wpływu odzieży na ściganie i celów, jakie ma ona spełniać. W każdym szczególe szukamy czegoś, co może dać przewagę w aerodynamice czy ochronie przed niesprzyjającymi warunkami atmosferycznymi itp". - podsumował.

 

Poznaj Faster Wear

Marka Faster Wear to połączenie pasji do sportu z pasją do tworzenia i produkcji odzieży. Doświadczony zespół z pełnym zaangażowaniem i ambicją osiągnięcia najwyższych celów podchodzi do projektowania najnowszych rozwiązań technologicznych. Dążąc przy tym do prześcignięcia aktualnych trendów, kreując nowy styl i jakość na sportowym rynku. Indywidualne podejście do każdego klienta daje gwarancję stworzenia unikalnych i idealnie dopasowanych strojów sportowych.

 

Przez najbliższe dwa sezony ubierzemy stroje hiszpańskiej marki Faster Wear z Alicante!

02 marca 2022

Copyright © 2022 Bialini Team Global Cycling Project

Follow US :