NASTĘPNY

POPRZEDNI

W sobotę oraz niedzielę startowaliśmy na dwóch czasówkach u naszych sąsiadów w Czeskiej Republice. Sobotnia trasa liczyła 12km, zaś ta w niedzielę 21,5km. Cechą charakterystyczną oby dwu tras był mocny wiatr, który nie oszczędzał wszystkich startujących zawodników. 

 

- "Były to dla mnie dwa naprawdę zadowalające starty, za sprawą czasów jakie udało mi się wykręcić. Choć pierwszego dnia na krótszym dystansie zabrakło mi zaledwie kilkanaście sekund do podium, to dodało tylko i wyłącznie wielkiej motywacji przed następnym startem. Na niedzielnym, dłuższym dystansie udało mi się pojechać jeszcze mocniej i zająć o 2 pozycje lepszy wynik z dnia poprzedniego".  - podsumowuje Marcin Burzawa, który wywalczył kolejno 7 oraz 5 miejsce.


Dwa równe wyścigi

- "W miniony weekend wystartowałem dwie czasówki. Moja dyspozycja niestety nie była taka jakiej bym oczekiwał. Podsumowując co nas nie zabije to nas wzmocni. Każdy wyścig jest dla mnie wyzwaniem i cenną lekcją".- podsumowuje Błażej Limański, który dwa razy uzyskał 13 lokatę.

Podsumowanie minionego weekendu w Czechach.

21 maja 2022

Copyright © 2022 Bialini Team Global Cycling Project

Follow US :