ROK ZAŁOŻENIA 2022.

- "Chcę, aby Firmy dostrzegły znaczenie wspierania młodych zawodników w kolarstwie.
Zobacz ten projekt jako możliwość pomocy w formowaniu i rozwoju przyszłych zawodowych kolarzy najwyższych kategorii U-23/Elite".

Kamil Białończyk | Team Manager

« Osiągniemy wielkie rzeczy...

FLY & RIDE & WIN

Nasza misja jest jasna i pozostajemy mocno skupieni w naszym postanowieniu, aby wspierać ambicje, stwarzać możliwości i zmieniać świat dzięki rowerom, wykorzystując naszą platformę do tworzenia i opowiadania tej historii.

Możesz nazwać nas zespołem.

W Rwandzie działa nasza Akademia Kolarska, której celem jest rozwój tamtejszych juniorów oraz zawodników U-23, z których najbardziej ambitni zasilą w przyszłości skład naszego teamu.


Zawodnicy przekraczając swe własne granice słabości pokazują prawdziwego ducha walki przed dziesiątkami tysięcy kibiców, będących na trasach wyśćigów.

Wykorzystujemy ducha człowieczeństwa i nieodłączną siłę naszego sportu, aby czynić dobro.

Jesteśmy gotowi, aby tworzyć niezapomnianą historię.

Cele są duże, misja skomplikowana, ale wierzymy w każdy krok, który podejmujemy. Nie boimy się ciężkiej pracy ani innowacji. Nasz skład skupia wiele różnych narodowości. Jako zespół rywalizujemy w wielu regionach geograficznych, wykraczających poza najpopularniejsze europejskie kraje kolarskie. Uwielbiamy wyzwania, lubimy technologię. Krótko mówiąc, jesteśmy zaangażowani w kształtowanie przyszłości kolarstwa.

Kolarstwo to praca zespołowa. Jako zespół pokonujemy nie tylko etapy wyścigów, ale także własne ograniczenia. Dążąc do osiągnięcia wspólnego celu, szukamy wyzwań w ekstremalnych podjazdach i przeciwnościach żywiołów – wszystko po to, by na nowo odkrywać jedną rzecz: surowe emocje w spektakularnych sceneriach wszelkiego rodzaju krajobrazów.

Nie ma wątpliwości, że jeździmy dla sukcesu, ale także, co najważniejsze, dla nieopisanie intensywnych, naturalnych wrażeń. To jest nasz pomysł na jazdę na rowerze w najlepszym wydaniu.

Otwarci na nowe wyzwania.
-

#RideToUniteNations

SINCE 2022.

Wspólnie możemy osiągnąć, niezwykłe rezultaty

Określona droga do
"Tour 
de Pologne"

Rwanda
Cycling 
Development

Copyright © 2022 Bialini Team Global Cycling Project

Follow US :