NASTĘPNY

POPRZEDNI

L-TWOO to zaawansowane technologicznie przedsiębiorstwo z Zhuhai specjalizujące się w projektowaniu i produkcji elementów układu napędowego do rowerów, założone w lipcu 2013 roku. Firma posiada profesjonalny zespół projektowo-produkcyjny z bogatym doświadczeniem w produkcji przerzutek rowerowych, zapewniając klientom profesjonalne, pełnozakresowe rozwiązania produktowe. L-TWOO zatrudnia ponad 350 pracowników, w tym jeden doświadczony i innowacyjny zespół badawczo-rozwojowy. Roczna produkcja to 12 milionów sztuk produktów.


Nowa generacja naędu

- "Niewątpliwie miło nam poinformować o dołączeniu do naszego projektu azjatyckiej firmy L-TWOO, która oferuje nową generację zmiany przełożeń na światowym rynku. Po przeprowadzonych testach, a także wielu rozmowach wspólnie z marką L-TWOO podjęliśmy decyzję iż zawodnicy będą korzystać z 11 rzędowego modelu R9. W skład grupy wchodzą klamkomanetki, przerzutki oraz kaseta. Jestem przekonany, że powyższe komponenty zapewnią naszym zawodnikom wysoką wydajność w każdych warunkach wyścigowych, a także podczas wszystkich sesji treningowych". 
- relacjonuje manager zespołu Kamil Białończyk.

 

Wydajność i jakość

Przez cały okres funkcjonowania firmy, L-TWOO przestrzega swojej filozofii biznesowej „zorientowanej na ludzi, wysokiej uczciwości i priorytetu jakości". Firma stale poprawia zarządzanie produkcją, wydajność i jakość produktów, aby spełnić potrzeby klientów.

 

Perspektywy

- "Pragniemy podziękować zespołowi Bialini za wybranie naszych komponentów na nadchodzące wyścigi. Jesteśmy entuzjastycznie nastawieni do tej współpracy i jednocześnie bardzo szczęśliwi, że wszyscy zawodnicy będą używać naszych komponentów R9. Z wielkimi perspektywami spoglądamy w jej przyszłość. Ze swej strony zapewnimy ekipie pełne wsparcie techniczne na zbliżający się sezon startowy, aby pomóc w osiągnięciu jak najlepszych wyników. Od całej firmy życzymy powodzenia i wszystkiego najlepszego". 

- podsumowuje Assistant Director L-TWOO - Lidia Gu.

 

L-TWOO - nowa generacja przełożeń napędzać będzie nasze rowery!

17 stycznia 2022

Copyright © 2022 Bialini Team Global Cycling Project

Follow US :