NASTĘPNY

POPRZEDNI

Ból, pot, wylane łzy ze zmęczenia, a na końcu wielka radość! W skrócie prawdziwe kolarskie emocje... Chyba nie mogliśmy wymarzyć sobie lepszego debiutu dla naszej nowopowstałej Akademii Kolarskiej w Rwandzie!


Zwycięstwo w Juniorkach

W juniorkach Claudette sięgnęła po zwycięstwo na bardzo wymagającej trasie o łącznym dystansie 86km, bezkonkurencyjnie wyprzedzając Charlotte i Claudine z teamu Bugasera Cycling, które zajęły kolejno 2-ie oraz 3-cie miejsce na podium.

 

Tryplet w Elicie Kobiet

W elicie kobiet nasze zawodniczki pozostały bezkonkurencyjne dla swoich rywalek okupując całe podium, kolejnoJosiane,Jacqueline,Diane. Zawodniczki przekraczając swe własne granice słabości pokazały prawdziwego ducha walki przed dziesiątkami tysięcy kibiców będących na trasie wyścigu.

 

- "To niezwykły dzień dla naszego teamu, kiedy to zaczynamy zupełnie nowy rozdział dla rwandyjskiego kolarstwa, nie zapominając o tamtejszym kolarstwie kobiet. Dziesiątki tysięcy kibiców obecnych na trasie, dopingujących z całych sił zawodników to z pewnością wizytówka rwandyjskiej kultury sportowej. Myślę, że powoli zmierzamy w dobrym kierunku w rozwoju naszego teamu.
- podsumował menadżer drużyny Kamil Białończyk

 

Kibeho Race - Rwanda, w elicie kobiet nasze zawodniczki okupują całe PODIUM!

12 listopada 2022

Copyright © 2022 Bialini Team Global Cycling Project

Follow US :