NASTĘPNY

POPRZEDNI

W sezonie 2021 do grona partnerów technicznych dołącza firma GOODYEAR, znajdująca się w czołówce branży oponiarskiej na świecie. Jednocześnie wspierać nas będzie tajwański producent łańcuchów - firma TAYA Chain. Witamy na pokładzie!


Nowe horyzonty

- "W imieniu całego teamu witamy markę GOODYEAR oraz TAYA na naszym pokładzie. Jest nam ogromnie miło, że kolejni partnerzy dostrzegli potencjał drzemiący w naszym projekcie. Nie bez znaczenia jest dla nas fakt, że są to światowi producenci, znani i cenieni ze względu na wysoką jakość oferowanych produktów. Zawodnicy będą korzystać z trzech różnych modeli opon w zależności od panujących warunków pogodowych, a także z 11 rzędowych łańcuchów TAYA Onze 111. W sezonie 2021 jedziemy razem po ambitne cele". - komentuje założyciel teamu Kamil Białończyk.

 

Długoletnia tradycja i historia

Nazwa Goodyear po raz pierwszy pojawiła się na oponie rowerowej w 1898 roku. Goodyear, ze swoją globalną obecnością i wpływem na różne branże, jest jedną z największych na świecie firm oponiarskich. Jako lider w branży, Goodyear dąży do opracowywania najnowocześniejszych produktów i usług, które wyznaczają standardy technologii i wydajności.

 

TAYA - zaawansowana technologia

Nieprzerwanie od ponad 50-ciu lat łańcuchy TAYA są produkowane od początku do końca w najnowocześniejszych zakładach na Tajwanie. Godnym uwagi rozwiązaniem jest GST (Greener Surface Treatment). Polega ono na wzbogaceniu materiału specjalnym składnikiem, który skutkuje powstaniem na łańcuchu specjalnego antykorozyjnego płaszcza. Wg producenta technologia ta chroni przed rdzą przez 25 lat. Przy okazji, zapewnia lepsze przerzucanie między koronkami oraz łatwiejsze czyszczenie, a także większą odporność na przyleganie błota czy kurzu. Łańcuchy 8-, 9-, 10- i 11-biegowe są uniwersalne i współpracują ze wszystkimi dostępnymi na rynku napędami.

GOODYEAR oraz TAYA - leaderzy w segmencie opon i łańcuchów naszymi partnerami!

25 stycznia 2022

Copyright © 2022 Bialini Team Global Cycling Project

Follow US :