NASTĘPNY

POPRZEDNI

Poszerza się grono głównych sponsorów Bialini Elitewheels RevoltTech! Firma Gomola Trans - jako wiodący przewoźnik na krajowym i międzynarodowym rynku transportowym została nowym Sponsorem Strategicznym.


Uznany Tabor w całej Europie

Ugruntowana pozycja firmy sprawia, że coraz więcej klientów korzysta z usług Gomola Trans. Jakość tych usług oraz profesjonalizm są źródłem satysfakcji dla wielu kontrahentów z całego świata. Będąc przygotowanym organizacyjnie i sprzętowo, całe przedsiębiorstwo jest w stanie szybko i sprawnie wykonać powierzoną usługę. Firma dysponuje nowym i sprawdzonym taborem marek tj. – Scania oraz Mercedes, dzięki czemu może podejmować przewozy na dalekich trasach gwarantując jednocześnie bezpieczeństwo i terminowość dostaw. Gomola Trans kieruje się indywidualnym podejściem do klienta i dostosowaniem się do jego oczekiwań i potrzeb.

 

Nowe cele i horyzonty

- "Niezmiernie miło nam poinformować o wielkim zaangażowaniu Pana Pawła Gomoli, Prezesa Firmy Gomola Trans w rozwój naszego teamu, która dołącza jako nowy Sponsor Strategiczny. Podpisanie umowy sponsorskiej z tak poważnym partnerem jak Firma Gomola Trans jest dla naszego Klubu dużym wydarzeniem. - podkreśla Kamil Białończyk, manager teamu Bialini Elitewheels RevoltTech – Cieszymy się na możliwość współpracy z firmą, która ma podobne spojrzenie na otaczający świat. Jestem przekonany, że dzięki pomocy Gomola Trans, nasz team wzmocni się nie tylko sportowo, ale i organizacyjnie. 

 

Gomola Trans - niekwestionowany lider bezpiecznych dostaw

Jako jeden z europejskich liderów w transporcie drogowym Firma Gomola Trans oferuje świadczenie usług o wysokiej jakości, gwarantujących szybkie i bezpieczne przewozy. Dzięki swej atrakcyjności, skuteczności i stabilności na konkurencyjnym rynku usług transportowych przedsiębiorstwo posiada wysoką produktywność i nie zachwianą rentowność.Firma Gomola Trans jest obecna na wszystkich drogach Europy.

 

Gomola Trans nowym Sponsorem Bialini Elitewheels RevoltTech!

21 czerwca 2022

Copyright © 2022 Bialini Team Global Cycling Project

Follow US :