NASTĘPNY

POPRZEDNI

Firma Elitewheels - jeden z liderów branży "carbon wheels manufacturer" w Chinach - została drugim sponsorem tytularnym naszego projektu.
W trakcie trwania umowy oficjalną nazwą teamu będzie Bialini Elitewheels RevoltTech. 

O zawarciu umowy poinformowali dyrektor marketingu Elitewheels - Michael Deng, oraz manager teamu - Kamil Białończyk.


Nowe perspektywy

- "Nie mam wątpliwości, że to wielki dzień w kierunku rozwoju naszego teamu. Ekipa zyskuje drugiego sponsora tytularnego i od teraz będzie funkcjonowała jako Bialini Elitewheels RevoltTech" - mówi Kamil Białończyk, pomysłodawca teamu. - "Dla mnie to wyjątkowo budujące, że tak cennego sponsora udało się pozyskać w trudnym, pandemicznym czasie. A po drugie - że tym partnerem jest azjatyckie przedsiębiorstwo specjalizujące się w produkcji karbonowych kół od podstaw, dzięki czemu wspólnie z działem technicznym Elitewheels wybraliśmy odpowiednie modele kół dla naszych zawodników. Wierzę, że razem z bardzo angażującą się w działania sportowe firmą Elitewheels stworzymy bardzo przyszłościowy długofalowy projekt dla polskiego kolarstwa U23/Elite".
 

Międzynarodowa marka i wiele możliwości

Od 2013 roku filozofia biznesowa Elitewheels koncentruje się na badaniach i rozwoju włókien węglowych oraz materiałów kompozytowych. Firmie zależy na produkcji lekkich kół rowerowych z włókna węglowego. Dzięki zaawansowanym koncepcjom i zróżnicowanym strategiom rozwoju, Elitewheels stale się rozwija i staje się znaną marką w branży od samego początku, m.in dzięki rosnącej liczbie dystrybutorów na całym świecie. 

 

Wydajność

- "Elitewheels z dumą ogłasza współpracę z polskim zespołem, noszącym od tego momentu oficjalną nazwę Bialini Elitewheels RevoltTech. Zespół wyposażony zostanie w pełni karbonowe koła w wersji pod opony o różnych wysokościach obręczy tj. 30, 35, 50, 60 oraz 88mm, a także w koła do jazdy na czas (przód śmigło 5 szprych, tył dysk). Cieszymy się, że możemy przyczynić się do rozwoju młodego ambitnego projektu i być jego częścią od samego początku istnienia". - podsumowuje dyrektor marketingu Elitewheels - Michael Deng.

 

Azjatyckie przedsiębiorstwo Elitewheels - zostaje drugim sponsorem tytularnym!

10 lutego 2022

Copyright © 2022 Bialini Team Global Cycling Project

Follow US :